הפוך את הפרופיל שלך למגנט לידים רותח שמייצר לך בין 10-20 פניות ולקוחות חדשים מדי שבוע בצורה אוטומטית ומבלי להכניס שקל!

?הייתי עייף. גם אתה עייף

גם אתה התעייפת לתפעל עמודי סושיאל שלא מביאים לך עבודה? רוצה ללמוד כיצד ניתן להפוך אפילו פרופיל מת, לפרופיל ממותג ומקצועי שמכניס 10-20 לידים מדי שבוע בצורה אוטומטית ובחינם?

המדריך האינטרקטיבי שלי הולך ללוות אותך צעד אחד צעד באיך הופכים פרופיל סושיאל למשפך לידים ממיר, שלוקח מבקרים אנונימים והופך אותך ללידים רותחים שרק מחכים לשמוע על השירותי פרימיום שלך. 

במדריך נלמד כיצד לייצר מגנט לידים לוהט, שישכנע גם את הקשים ביותר להשאיר פרטים. נשתמש בטמפלייטים מוכנים בכדי לבנות דף נחיתה חינמי שיעזור לנו להמיר את אותם מתעניינים ללקוחות פעילים תחת העסק שלנו,

אבל זה לא הכל, נלמד על החשיבות של אימייל מרקטינג, והכי חשוב: נלמד את האסטרטגיה שעומדת מאחורי חלק מהבעלי עסקים הכי מצליחים שיצא לי להכיר ב-10 שנים האחרונות. המדריך שלי מתאים בול לבעלי עסקים שנמצאים בתחילת דרכם, או לכל בעל עסק שעדיין לא מייצר הכנסה קבועה בצורה אורגנית מעמודי הסושיאל שלו.

הירשם למטה לקבלת המדריך החינמי שילווה אותך צעד אחר צעד באיך לייצר עמוד סושיאל שממיר באמת!

?למה השיטה כל כך חזקה

סושיאל 2.0

זה שיש לך עמוד סושיאל לא אומר שאתה עושה מי זה משהו. אני מזמין אותך ללמוד כיצד ניתן להפוך עמוד מת לעמוד שמייצר לידים בצורה אוטומטית מדי יום ללא שום השקעה בתוכן או בפרסום.

פשוט וקל

בספרון אני מכסה הכל מא' ועד ת'. אין פה שום דבר מסובך שלא פירקתי לצעדים פשוטים, וזו שיטה שתעבוד מדהים גם לאנשים ובעלי עסק שלגמרי בתחילת דרכם.

שיפור ההמרות

מה שאתה הולך ללמוד במדריך הולך להחמיא לכל פעילות סושיאל שתעשה בהמשך. כל פוסט, כל מעורבות או כל סטורי שתפרסם ימיר הרבה יותר טוב!

השקעה חד פעמית

לפי דעתי הדבר הכי יפה בשיטה הזו היא שצריך להשקיע בה רק פעם אחת, ואז היא פשוט ממשיכה לעבוד 24/7 מבלי שום התערבות פיזית.

דף נחיתה מתנה

כן, במדריך אתה הולך לקבל טמפלייט חינמי והדרכה לאיך לייצר דף נחיתה מקצועי בפחות מ 15 דקות עבודה!

מיתוג ברמה אחרת

מעבר להמרות והלידים שיכנסו כתוצאה ממה שתלמד במדריך, חשוב לציין שגם הנראות והמיתוג שלך ישתפרו בצורה ניכרת עצם זה שיהיה למבקרים העתידיים שלך בדפים תהליך כניסה מסודר ומקצועי אל תוך העולם של העסק שלך.

אימייל מרקטינג 101

במדריך אשתף איתך על הכוח הנסתר שיש באימייל מרקטינג, אשתף איתך מערכת חינמית ואתן לך טיפים לאיך ניתן להכניס אותם למשפך השיווק שלך בקלות וביעילות.

לידים חינמים

בעולם שבו המחירים לפרסום ממומן כל הזמן עולים, על בעל העסק לדעת

הפוך את הפרופיל שלך למגנט לידים!

Customers served! 1 לידים בשבוע
Customers served! 1 לידים בחודש
Customers served! 1 לידים בשנה

אזהרה: אתם מפספסים בין 750-1,500 לידים חינמים מדי שנה על משהו שלוקח שעה לעצב!

לאחר עבודה עם מעל 400 בעלי עסקים בכל הנישות והתחומים אני יכול לומר במלוא הביטחון שהשיטה עובדת, וכל בעל עסק היום יכול להשתמש בה כדי לייצר בין 10-20 לידים מטורגטים בשבוע (ראיתי עסקים שגם עושים פי 10 מי זה!)

,היי

אני דניאל גרינבום

אני יועץ עסקי שמתמחה בלעזור לבעלי עסקים לקחת את הפעילות שלהם בדיגיטל ולהפוך אותה למכונה משומנת שמייצרת עשרות לידים מדי שבוע, תוך כדי שהיא מבססת אותם כחמומחים בתחומם.

את הרומן שלי עם עולם היזמות התחלתי עוד שהייתי בן 13, וכבר בגיל 15 התחלתי להכניס משכורת יציבה מהאינטרנט.

את תחום הליווי העסקי התחלתי עוד ב-2015, ועד היום אני גאה לומר שעברו אצלי למעלה מ-1,200 לקוחות דרך ליוויים אישיים, קורסים, ותכניות שהעברתי.

מתוכם גם 400 בעלי עסקים שלהם עזרתי באופן ספציפי להגדיל את הפעילות שלהם בדיגיטל, ולהכפיל (אם לא לשלש) את תהליך ייצור הלידים שלהם מול זירות כמו אינסטגרם, טיקטוק ופייסבוק.

הפוך את הפרופיל שלך למגנט לידים!

?למי זה מתאים

האסטרטגיה שאשתף בספר מתאימה לכל בעל עסק, או לפחות לכל בעל עסק שרוצה לייצר עוד לידים חדשים בחינם ובצורה אוטומטית דרך הפרופילים שלו במדיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. יצא לי ללוות בעלי עסקים בכל הנישות והתחומים אני יכול לומר שהיו לי משווקים דיגיטלים, מנטורים, מאמני כלבים, מורים לפסנתר, יועצים עסקיים, בעלי חנויות פיזיות ועוד.

יזמים צעירים
בעלי סוכנויות שיווק
בעלי עסקים פיזים
נותני שירותים אינטרנטים

הירשמו עכשיו לקבלת המדריך החינמי!